בית התריס
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרופיל החברה

 
חברת בית התריס מתמחה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של כל סוגי מוצרי האלומיניום לבניין, כולל תריסים וחלונות. החברה נוסדה בשנת 1981, וכיום מעמידה לרשות לקוחותיה ניסיון מקצועי של למעלה מ- 35 שנים.

בית התריס משרתת בנאמנות קהל גדול של לקוחות פרטיים, ובנוסף לכך, מספקת שירות למשרד הביטחון מזה עשור. החברה מייצרת ומתקנת מוצרי אלומיניום בבסיסים צבאיים, משרדים של משרד הביטחון ובנכסים אחרים שקשורים לצה"ל. כמו כן, החברה מספקת שירותי תחזוקה למפעלים ולקיבוצים.

הצוות המקצועי של בית התריס הוא הנכס הגדול ביותר שלה. בחברה עובדים אנשי מקצוע מיומנים, בעלי תודעת שירות גבוהה, שיודעים לייצר עבורכם מוצרים מובחרים, ולהתקין אותם בצורה נכונה ואיכותית. כמו כן, אנו מפעילים ניידת שירות, שזמינה לכל סוגי התיקונים מהיום להיום. מפעל הייצור הענק שלנו משתרע על פני 1000 מ"ר, וכולל גם אולם תצוגה מעוצב, שבו תוכלו להתרשם משלל המוצרים שלנו ומהעיצובים השונים.

חשוב לנו להגיש לכם את המוצרים המוגמרים והאיכותיים ביותר, ולכן אנו עובדים עם החומרים הטובים ביותר. מעבר לזאת, אנו דואגים לעצב עבורכם מוצרים מודרניים ויפיפיים, שמתאימים לצרכים שלכם ולמראה של הבית או המשרד. גם ההתקנה מתבצעת ברמת גימור גבוהה, ומעניקה לא רק מראה אסתטי לבית, אלא גם מאפשרת שימוש נוח במוצר. כל לקוחותינו נהנים ממחיר נוח והוגן, התואם את איכות המוצר.

בואו לאולם התצוגה שלנו או דברו איתנו בטלפון, ונשמח לסייע בכל שאלה: 072-3211599
 
בית התריס